Úvodní stránka > Obecní úřad

Obecní úřadznak ČR

Kontaktní a identifikační údaje. Statistické údaje.

Popis úřadu
Organizační struktura úřadu. Kontaktní údaje na pracovníky úřadu. Úřední hodiny.

Poskytování informací a příjem podání
Způsob poskytování informací podle zák. č. 106/99 Sb. Příjem podání žádostí a odvolání. Výroční zprávy o poskytování informací.

Vyhlášky, zákony a usnesení zastupitelstva
Místní vyhlášky. Výčet důležitých právních předpisů. Usnesení zastupitelstva. Výběrová řízení.

Rozpočet
Informace o příjmové a výdajové části rozpočtu v současném a minulém roce.

Elektronická podatelna
On-line formulář pro zaslání zprávy na obecní úřad.

Poskytnutí dotace z Fondu pro výstavbu a obnovu vodohospodářské infrastruktury v Olomouckém kraji

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír